Forum enastolatki.forumoteka.pl Strona Główna enastolatki.forumoteka.pl
Opis Twojego forum

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tracę głowę..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum enastolatki.forumoteka.pl Strona Główna -> Pomoc -> Zapytaj Szatynkę
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lalunia
Gość

PostWysłany: Pią Lip 30, 2010 8:15 pm    Temat postu: Tracę głowę.. Odpowiedz z cytatem

Szatynko. Idę deraz do liceum. Chcę zaczą ten nowy rom szkolny bez zadnych problemów. Jednak idzie ze mną taki jedem chłopak, w którym się zakochałam... Ja przy nim kompletnie kracę głowę.... Nie zdam!!! Co ja mam robić?
Powrót do góry
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 6:41 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szatynka
Administratorka

PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miłość to bardzo delikatna sprawa. Zadaj sobie pytanie: Kiedy się w nim zakochałaś? Czy chodził z tobą do poprzedniej szkoły? Jak wtedy radziłaś sobie z uczuciami? Jeżeli nie idzie do tej samej klasy- nie będziesz miała z tym problemu na lekcjach, będziesz w stanie się skupić. Jeśli jednak idzie- powstaje problem. Powiedz jeszcze: Poznałaś go niedawno, czy znacie się od dłuższego czasu? Odpowiedz mi na te pytania, może lepiej ci pomogę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fibi
Nowa na forum

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gitara
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum enastolatki.forumoteka.pl Strona Główna -> Pomoc -> Zapytaj Szatynkę Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik:
Wynik działania: 4+5 =

Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach